Idź do wątku: <---->
Akcja: ForumNowy wątekSzukajOstatnie wpisyZaloguj
Idź do strony:  1 2 3 -->
Bieżąca strona: 1 z 3
SCIERWO SZYBKIE
Autor: ziggy (80.50.88.---)
Data: 09 lis 2005 - 07:24:02

CZESC KOCHANI

SCIERWO W WERSJI SZYBKIEJ JEST DO SCIAGNIECIA NA OFICJALNEJ,NA PLYTE WCHODZI WERSJA WOLNA,POZDRO,ZIGGY
Re: SCIERWO SZYBKIE
Autor: Uki (80.50.17.---)
Data: 09 lis 2005 - 08:36:47

A szkoda i to wielka. W tym numerze w wersji szybkiej widzialem nastepce takich hitow jak"potrzebuje wczoraj" czy "dzien". Chociez w tej szybkiej wersji brakuje mi troche ostrej gitary. Mam nadzieje, ze reszta hitow z plyty nie straci swojego powera koncertowego i nie zostanie ladnie wyglaskana, tak jak to bylo z kawalkami z MOdela.
Autor: Malgorzatka (---.t16.ds.pwr.wroc.pl)
Data: 09 lis 2005 - 09:01:26

a ja sie bardzo ciesze, ze bedzie wolna wersja na plytce:)
Autor: staf (80.51.199.---)
Data: 09 lis 2005 - 09:35:50

Co do kawałków modela to uważam, że takiego albumu brakowało i cieszę się, że jest! Gdy jestem zły najlepiej trafia do mnie włąśnie ten album!

Autor: Q (---.orange.pl)
Data: 09 lis 2005 - 09:44:22

Ja wole szybkie. Ziggy posluchaj swoich fanow. Zrobmy glosowanie takie jak zrobil Sidnej gdy nie byl pewny ktora wersje chorwata wsadzic na plyte..

Data: 09 lis 2005 - 09:58:59

Juz kiedys byla chyba dyskusja fanow na ten temat. Z tego co pamietam, ogolnie rozgoryczenie, ze wolnego ma nie byc. Dla mnie wolne scierwo jest do "zasluchiwania sie w nie", moza sluchac tego bez konca, a szybkie.. nie ma takiego klimatu!!od poczatku bylam za wolnym i jeszcze raz mowie ze jestem bardzo happy z takiej decyzji chlopakow. Bardzo dobra decyzja Zygmuncie
Autor: skorpion (---.chello.pl)
Data: 09 lis 2005 - 10:00:05

TYLKO WOLNE!

Autor: szamanka@work (---.mg.gov.pl (unknown))
Data: 09 lis 2005 - 10:28:52

SZYBKIE!! SZYBKIE!! SZYBKIE!!
to moze na plycie bedzie wolne, a na koncertach szybkie z mega powerem?? :>
Autor: Tom Petty (---.icpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 10:39:41

malgorzatka, chyba czytalas inne forum, bo tutaj wiekszosci podobala sie wolna wersja
i fajnie ze zespol doszedl do slusznego wniosku ;-) bo szybka wersja tego utworu brzmi kiczowato

Data: 09 lis 2005 - 11:35:17

sam jestes kiczowaty panie tomku :P
Data: 09 lis 2005 - 11:46:56

Tom: prosze przeczytaj jeszcze raz to co napisalam, ok?! :)napisalam, ze na forum bylo ogolne rozgoryczenie, ze wolnego scerwa ma nie byc!!! i ze sie bardzo ciesze, ze sie jednak ta wersja pojawi na plycie bo do mnie szybkie tez nie trafia. Wiec jednak chyba to forum czytalam .. pozdro.
Autor: Tom Petty (---.icpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 12:01:20

malgorzatka, no fakt, nie wiem co przeczytalem za pierwszym razem ;-) moze pomylilem z postem Q

szamanka: sama jestes kiczowata :-PP

Autor: Klon (---.merinet.pl (10.3.3.14))
Data: 09 lis 2005 - 12:33:04

oboje jestescie kiczowaci! ;P
mnie ten fakt wypelnia smutkiem. szybka wersja jest tysiac razy lepsza.

wyobraź sobie, że jesteś na spotkaniu z bliskimi przyjaciółmi.... bawicie się świetnie.... i nagle zabrakło brylantów!!! :D

Helden leben lange, doch Legenden sterben nie!
Data: 09 lis 2005 - 12:53:12

panie moderatorze, zachowal sie pan bardzo nieprzyzwoicie kasujac tego posta!!!
poniesie pan konsekwencje tego czynu.

andrzejku oczywiscie ze tak...
Autor: Banalny (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 13:28:15

Każde ścierwo jest fajne . I szybki i wolne . W szybkim nawet bracia są "nierozłączalni" :-) . Dla mnie idealnym rozwiązaniem było by jakby na płycie znalazły się 2 ścierwa w tym jedno w formie np: bonusu jakiegoś . Szkoda że jednego z nich nie będzie . Chociaż prawde mówiąc ja wole szybsze :D.

ZYGMUNCIE S !!!
JANKU P !!!

nie idźcie [www.youtube.com] TĄ drogą !!!
nie idźcie [www.youtube.com] TĄ drogą !!!
Autor: pajo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 14:05:27

w ktorym miejscu na tej (bez obrazy:) pojebanej stronie oficjalnej mozna znalesc to szybkie scierwo??
Autor: malgorzatka (---.t16.ds.pwr.wroc.pl)
Data: 09 lis 2005 - 14:08:37

scena->rozpiska
Data: 09 lis 2005 - 14:15:22

dzieki znalazlem,sciagnac i tak nie moge bo mi pokazuje ze nie ma takiej strony a prawym nie da rady.tak jak uwielbiam wszystko co jest zwiazane z tym zespolem to ta ich oficjalna zawsze mnie do szalu doprowadzala:)
Autor: Sopel (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 14:17:59

Nie tylko ciebie

To jest mój czas jestem o tym przekonany, to jest mój czas jeszcze nie wykorzystany
Autor: Siwy (---.magma-net.pl)
Data: 09 lis 2005 - 14:18:09

nowa scierwo jest bardzo fajne, tylko to ooo sidneya, jest cienkie jak bąk :P na koncertach tez sie to ooo nie sprawdzalo, bo za slabo bylo to slychac, bardzo slabo. w starym scierwie przechodzi mnie dreszcz, prowadzacy do placzu, do rozmyslania... dla mnie to piosenka o tesknocie i jak najbardziej wolna wersja DEBESCIARSKA JEST!

[www.siwymanagement.pl] - Agencja Koncertowa
Data: 09 lis 2005 - 14:25:31

bo ta strona jest zaczarowana!:D mi pokazywało, że nie ma takiej strony a jak dalam odswiez to mi wyskoczyl plik do zapisania:) sporobuj tak, moze sie uda..
Data: 09 lis 2005 - 14:29:04

te kobiety to na wszystko znajda sposob - dzieki malgorzatka :)
Data: 09 lis 2005 - 14:31:58

prosze bardzo:)
Autor: Hagi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 14:38:49

BArdzo dobry wybów, wersja szybka była zbyt monotonna, muzyka według mnie całkowicie nie pasowała do tekstu. W wolnej tekst się ładnie komponuje, wszystko pasi.
Autor: Iwo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 15:58:04

Jak weszła szybko wszyscy jeczeli że zle. jak Muniek posłuchał fanów - też źle. Chyba bardzo trudno was zadowolkic...

Uki - scierwo nie zostalo wyglaskane, pierwsza wersja byla szybka.

ja jestem bardzo za wersja WOLNA bo lepiej oddaje smutny klimat utworu i tekst 'nie umyka'. i chyba jednak wolna okazala sie lepsza skoro wchodzi na plyte

Wiadomość zmieniona (09-11-05 16:13)

Można myśleć, szeptać, mówić. Można znaleźć albo zgubić. Można kochać albo rzucić. Można zostać albo wrócić.
Idź do strony:  1 2 3 -->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForumWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.