Idź do wątku: <---->
Akcja: ForumNowy wątekSzukajOstatnie wpisyZaloguj
Marsz - nowy teledysk
Autor: jednoreki bandyta (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 paź 2016 - 19:45:12

[www.youtube.com]

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 25 paź 2016 09:13 przez Siwy.
Re: Marsz - nowy teledysk
Autor: Muzzy84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 paź 2016 - 18:38:52

Widziałęm teledysk i czytałem różne opinie. Jako taki moim zdaniem. Nie mniej ciezzy to iż 4 listopada ukarze się płyta zespołu.
Mój znajomy z forum UT jest ujęty w klipie zespołu. Troszkę czuje się zażenowany, że został przedstawiony jako hajlujący nacjonalista w 51 sekundzie. Jest normalnym człowiekiem, żadnym ( metal, reaggae etc) bandziorem nie jest. Słucha punka i nie tylko. Czytałem jego wpis. Mój znajomy z tego co pamiętam był może nie aż tak wielkim fanem zespołu. Zespól mógł lepiej zrobić klip. Niektórzy mogą czuć się zniesmaczeni. Tyle w tym temacie
Autor: Q (---.centertel.pl)
Data: 25 paź 2016 - 20:44:08

Kolega w 51 sekundzie nie hajluje, broń Boże. Sytuacja miała miejsce w 2010 r. pod pałacem prezydenckim. Robiłem tam zdjęcia, podobnie jak wielu innych operatorów. Wyszedł z tłumu i mnie zaatakował. Uszkodził kamerę, a chwile później zrobiła się niezła przepychanka z innymi uczestnikami protestu. Zakończyło się na interwencji policji.
Autor: Muzzy84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 paź 2016 - 21:02:34

Sorki źle to ująłem. Kolega troszkę się zbulwersował jak siebie samego zobaczył w teledysku. Wszak był na demonstracji. Nie mniej ma pewien żal, że był źle przedstawiony jako nacjonalista. A naziolem nie był ale punkiem. Nietypowy bo conservative punk żaden nazista.

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 25 paź 2016 21:06 przez Muzzy84.
Autor: Iwo (---.centertel.pl)
Data: 07 gru 2016 - 18:23:28

Byłem rozczarowany tym utworem (teledysk jak teledysk), ale jak przesłucham całą płytę, to powiem więcej.

Można myśleć, szeptać, mówić. Można znaleźć albo zgubić. Można kochać albo rzucić. Można zostać albo wrócić.
Autor: Banalny (---.play-internet.pl)
Data: 08 gru 2016 - 00:45:26

Ani dobry ani zły. Po prostu zwykłe przeciętniactwo.

ZYGMUNCIE S !!!
JANKU P !!!

nie idźcie [www.youtube.com] TĄ drogą !!!
nie idźcie [www.youtube.com] TĄ drogą !!!

Akcja: ForumWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.