Idź do wątku: <---->
Akcja: ForumNowy wątekSzukajOstatnie wpisyZaloguj
Idź do strony:  <--1 2
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Koncerty 2016
Autor: ZBYCH (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 lis 2016 - 11:41:48

1.Pielgrzym
2.Czarnuch
3.Komercja
4.Alkohol
5.Love And Hate
6. Siedem
7.Warzawa Gdańska
8.Marsz
9.Bum Kassandra
10. Kosmos
11. Autobusy
12. Moi Rodzice
13. Mętna Woda
14. Frontilne
15. Niewierny patrzy na krzyż
16. Liceum
17. Zabijanka
18. Wychowanie
19. Bóg
20. Super.
21. King
22. Warszawa
23. Nie Nie NIe
24. Potrzebuje

25. Lucy Phere
26. Syn Miasta

27. Kwartynik
28. I Love You
29. No woman

1 Forum is dead?????
2 Tradycyjnie po koncertowo choc nie wiadomo dla kogo ;)

Piękny wieczór w Blue Notę o dziwo wypełnionym po brzegi. Myślałem ze nie sa juz tak popularni, miłe zaskoczenie, w Eskulapie ostatnio jakoś mało było, a dzis jeszcze w Poznaniu konkurencja przereklamowanego Pixies była. Supporty zwoiazane z bandem czyli kapela Magili i Perkoza. Magila troche nie moje klimaty ale vibe Majcher ma niemożliwy. Techno? Perkoza petarda, ależ riffów Jacka nam brakuje w TLove, wokalista perkusista ma to cos, co powinien mieć rasowy frontman, ale mam wrażenie ze nie powinien bębnić, jest zbyt dobrym i ekspresyjnym liderem by byc uwiązany co było widac w ostatnim kawałku gdy Budzik zasiadł za perka.

Gwiazdy weszły po 2140h a nie 21 jak zapowiadano i od razu. była MOC, nie ma co opisywać wszystkiego kilka ciekawostek Lech Pils bardzo pasuje Munkowi, odniosłem wrażenie że Muniek jakoś z Magila na tych samych falach a reszta mocno z tylu .... w mętnej wjedzie Slide Magila grał butelka Pilsa ;) gdzies na tej wysokości Muniek wspomniał Cohena z żartem o Stevie Wonderze. Set bardzo dobry cieszy odkopanie rarytasów w stylu Kosmos czy Komercja (tu zespół sie rozjechał i musieli zaczynać po raz drugi), Autobusy w wersji akustycznej to miejmy nadzieje zwiastun koncertu unplugged! Jest Super znowu aktualne z odpowiednio zmienionym tekstem, set był w końcówce improwizowany Budzik pokazywał chłopakom tytuły kolejnych piosenek, innych niż na detaliści - Super czy No Woman. Nowości na żywo brzmią bardzo dobrze Pielgrzym...i mój faworyt Niewierny z solem Nazima petardy! Muniek zapowiedział tez jubileuszowy koncert na 35-lecie w Jarocinie - bedzie sie działo! Ja juz koncertowo 20lat z bandem i nadal mi sie nie znudziło

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 17 lis 2016 11:44 przez ZBYCH.
Autor: mariusz (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 18 lis 2016 - 12:33:51

mi miło to poczytać a forum umarło szkoda
nie lubię faceboka tu był inny klimat

M
Autor: PS34 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2016 - 16:44:10

Cytat:
ZBYCH
Tradycyjnie po koncertowo choc nie wiadomo dla kogo ;)
Dzięki za relację!
Sprawdzałem czy pojawi się może taki wpis.
Na fb nikt nie napisze nic konkretnego, więc tego nie ma co porównywać...
Autor: sloneczko (---.tvoksywie.com.pl)
Data: 23 lis 2016 - 19:29:24

Hello,

czy jest szansa na spotkanie przed sobotnim koncertem?
Autor: Tom Petty (Moderator)
Data: 24 lis 2016 - 16:02:57

słoneczko, ja będę... możemy się spotkać ;-P
Autor: Kamila (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 lis 2016 - 11:20:21

Mam do sprzedania jeden bilet na koncert T.LOVE jutro w Bydgoszczy. Sprzedam po niższej cenie 😊 Ktoś chętny?
Autor: sloneczko (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 28 lis 2016 - 08:17:34

Forum umarło - żadnych emocji po sobotnim koncercie?
Autor: Fibi (Moderator)
Data: 29 lis 2016 - 18:14:50

Stodoła jak zawsze dała radę. Koncert bardzo fajny, dużo numerów z nowej płyty (Preria nawet była!), ale i tak najfajniej było spotkać się z ludźmi :)
Autor: Tom Petty (Moderator)
Data: 29 lis 2016 - 20:07:58

koncert bezbłędny... była mega energia, było dobre brzmienie, nie ma się do czego przyczepić, więc nie ma o czym pisać ;-)
napiszę za to o gościach...
Jordan Reyne - kto nie znał to polecam, kobieta instrument (mówi się tak? ;-P) ma mega mocny głos czego w stodole niestety chyba nie do końca było słychać (ale może byłem wstawiony) i przede wszystkim robi fajne loopy ;-P warto iść na jej koncert jak będziecie mieli okazje - ja byłem już 2 razy ;-P
Marek Dyjak - tego gościa też uwielbiam... przede wszystkim za ten duet: [www.youtube.com] i ten cover: [www.youtube.com]

jeśli chodzi o wrażenia pozamuzyczne - spotkać po latach forumowiczów umarłego forum... BEZCENNE! ;-) ;-*
Data: 30 lis 2016 - 19:35:38

Dyjak fakt bardzo fajnie wystąpił :) we Frontline fajnie sie wpasował
Jordan była mega miłą niespodzianką i aż miło było jej posłuchać
Autor: sloneczko (---.tvoksywie.com.pl)
Data: 30 lis 2016 - 21:50:55

Jeżeli chodzi o gości:
Natalia Przybysz - jak dla mnie było to nieporozumienie.
Marek Dyjak - niesamowity występ, niesamowity głos i niesamowita historia życia.
Jordan Reyne - niespodzianka, choć w Stodołę chyba nie do końca wkomponowała się.
Data: 02 gru 2016 - 21:51:58

Natalia Przybysz fakt, trochę "dziwny" gość, ale przyznam szczerze że zdziwiła mnie że ma aż taki głos.
Idź do strony:  <--1 2
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForumWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.