Idź do wątku: <---->
Akcja: ForumNowy wątekSzukajOstatnie wpisyZaloguj
Listopadowe koncerty w Stodole
Autor: ostronos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2015 - 16:47:49

Mam taką propozycję, a na pewno chcę zwrócić uwagę na problem jak stanowi Klub Stodoła. W zeszłym roku, jak co roku poszedłem do stodoły na T.LOVE, miałem, przy sobie kórtkę, a że był listopad, to jeszcze kilka drobiazgów jak bluza, czapka czy rękawiczki. Za prawie każdą z tych rzeczy musiałem zapłacić w szatni ! Jest to totalny absurd. Już nie wspomnę o cenie piwa, ale to już kwestia bardziej odległa, nie każdy musi pić.
Dzisiaj wchodzę na wydarzenie na facebooku i co widzę ? Ceny biletów ulegają podwyżce od 7 listopada !!!
Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że Stodoła czerpie profity z tego, że kiedy rzeczywiście było to miejsce kultowe i odcina kupony. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - jest to zwykła, stara buda nieremontowana od lat (nie mówię, bo nie wiem o sprawach związanych z czymś czego nie widać, mówię tylko o tym co można było zobaczyć rok temu w listopadzie), dodatkowo chyba nie ma tam systemu wentylacji albo jest bardzo niewłaściwy, bo jak to jest, że na innych dużych koncertach w klubach wchodząc po koncercie, nie cieknie ze mnie pot, mimo, że jest również dużo ludzi, a są to również koncert rockowe.

Zatem apeluję i proszę, aby T.LOVE zmienił miejscówkę, bo tego jest już za wiele z tym "klubem muzycznym" Stodoła.
Re: Listopadowe koncerty w Stodole
Autor: Siwy (Moderator)
Data: 06 lis 2015 - 21:49:51

z tego co sie orientuje stodola jest jedynym klubem w wawie o takiej pojemnosci. i chyba nie jest tam tak zle, skoro artystow zapraszaja z najwyzszej polki, a i ludzie dopisuja.

[www.siwymanagement.pl] - Agencja Koncertowa
Autor: mafioso (---.armasan.pl)
Data: 07 lis 2015 - 10:38:07

Idź na koncert na Torwar to dopiero zobaczysz co to znaczy niedziałająca wentylacja.
Problem jest taki, że Warszawa nie ma nowoczesnego miejsca na koncerty, bo miasto się tym nie interesuje. I nie mówię tu o małych klubach, bo w takich zawsze będzie tłoczno i duszno - na tym polega klimat takich małych koncertów, zresztą artyści lubią grać w takich miejscach o czym wielokrotnie mówią w wywiadach.

W Warszawie brakuje hali o pojemności ponad 10 tys. osób na mecze (koszykówki, siatkówki), targi i koncerty. Ale to temat na inny czas, bo T.Love nie zapełni nawet Torwaru.
Autor: Fibi (Moderator)
Data: 07 lis 2015 - 14:41:10

Ale Torwar ma świetne nagłośnienie chociaż :P

Prawda jest taka, że jak Siwy napisał - nie ma takiego drugiego klubu/miejsca w Warszawie.

Co do płacenia za szatnie - w większości miejsc jest teraz 1/2zł od sztuki. I nie przesadzaj, że z tym płaceniem od czapki czy rękawiczek, bo tak nie ma. Od okryć wierzchnich natomiast, jak najbardziej.

Co do wentylacji, jest to problem w praktycznie każdym miejscu przeznaczonym na koncerty. W Stodole aż tak dużej tragedii nie ma, szczególnie że to ogranicza się tylko do miejsca pod sceną (co jest normalne). Jakbyś dał nawiewy/klimatyzację która by poprawiła sytuację publiki, to wykonawcy mieli by gorzej i prawdopodobnie choroby na drugi dzień.

I remontowana była - kible są nowe od 2-3 lat z tego co pamiętam.

Poza tym, zawsze możesz napisać oficjalny list do Stodoły, aby wyjaśnili Ci te sprawy (czyli klimatyzacji, szatni, cen biletów itd.).

PS. Kurtkę piszemy przez u.
Data: 08 lis 2015 - 01:04:38

Nie ma, a było. Ciekawe. I widziałem, że nie tylko mnie to spotkało.
Nie ma miejsc na koncerty ? A proszę bardzo, już wymieniam: Proxima, Remont, Palladium, Progresja itd. Mam jeszcze kilka wymienić ?

Wiesz mam takie wrażenie Fibi jakbyś tam pracował, zatem nie wiem czy jesteś dobrą osobą do dyskusji.

P.s.: Rada, jak będziesz łapał ludzi za słówka, to nie znajdziesz sobie zbyt wielu kumpli. :) Po za tym, to dość infantylne.

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 08 lis 2015 01:15 przez ostronos.
Data: 08 lis 2015 - 01:11:09

Siwy te problemy, o których napisałem, istnieją, z palca ich nie wyssałem. Moje odczucie propo tego miejsca nie jest tylko moje. Przecież ceny biletów rosną z roku na rok w Stodole.

Co do innych klubów, przecież istnieją takie sprawy jak Remont, Proxima, Palladium, Hybrydy, Progresja, Hala Koło.

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 08 lis 2015 01:14 przez ostronos.
Autor: Cris (---.lask.vectranet.pl)
Data: 08 lis 2015 - 18:05:44

w Progesji byłem w lutym na fińskim Lordi , bardzo fajny klub , myśle że na T.Love bardzo tłoczno by nie było bo klub wielki :) ale ! porównania do Stodoły nie mam bo zwyczajnie nie byłem :)
Data: 08 lis 2015 - 20:23:34

wszystko rosnie ;) mleko drozeje, chleb drozszy, media drozsze, placa wyzsza, bilety drozsze ;) jak Ci zle to nie idz lub cos z tym zrob - nie marudz ;)

czasem jest tez tak, ze klub daje dobre warunki do zaakcpetowania przez band - moze stad tak czesto jest wybierana stodola. ja tam chyba bylem z 2 czy 3 razy i mam fajne wspomnienia ;) lubie takie spore meliny ;)

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 08 lis 2015 20:25 przez Siwy.
Data: 08 lis 2015 - 23:12:56

Widzę, że chyba też jakiś układzik jest ze Stodołą, bo może nie wiesz, że "mleko" czy "media", nagle nie drożeją z dnia na dzień o kilka złotych.
Nie marudzę, tylko zwracam uwagę na poważne kwestie np. takie, że wielu ludzi, może przestać chodzić na konkretne koncerty, bo zabraknie im kilku złotych, bo koncert jest pod koniec miesiąca, mnie w przeciwieństwie do niektórych obchodzi jaka publika przychodzi na koncerty mojej ulubionej kapeli. Myślałem, że coś zrobię piszcząc na forum i odpowiadają moderatorzy, cóż mogę więcej ?

W Stodole na T.LOVE byłem więcej niż "2 czy 3 razy" i wiem po prostu, że takie sytuacje mają miejsce i nie podobają się fanom zespołu.

Ech szkoda, że dwóch moderatorów mówi, że wszytko "jest super, więc o co mi chodzi ?"
Data: 09 lis 2015 - 07:14:47

dziwne, ze jak cos godnego uwagi gra to stodola jest wypelniona i nikomu to nie przeszkadza ;) jak ktos jest na fali, ludzie przyjda. jak nie, nie przyjda, proste jak drut. fakt, ze ludzie moze nie chodza tak jak kiedys na koncert, tzn. nie na taka ilosc, a bilet jest coraz drozszy i zamiast 5 imprez wybieraja 2 - takie czasy.

wiesz, ze stodola jest w listopadzie i jak odlozysz od wiosny msc 5zl do sloika, to po kilku msc bedziesz miec i na bilet i na szatnie. najwyzej wypijesz dwa wojaki mniej w msc i bedziesz zdrowszy.

po to jest dyskusja, by kazdy wyrazil swoje zdanie. co do ma do tego, ze jestem moderatorem. dla mnie jest git, dla ciebie nie i ok.

[www.siwymanagement.pl] - Agencja Koncertowa
Autor: taraska (185.99.104.---)
Data: 09 lis 2015 - 15:57:32

Osronos, nie marudź. Stodoła od jakiegoś czasu prowadzi sprzedaż biletów kilka miesięcy przed sztuką i spokojnie można sobie "uciułać" na bilet. Ja na ten przykład kupiłam bilety na listopadowy koncert w sierpniu. Wiec z doświadczenia moge powiedzieć, że opłca sie kupić bilety wcześniej żeby, "nie przepłacić". Co do samej organizacji koncertów w Stodole, to wydaje mi się, ze jest to idealne miejsce na koncerty nie tylko T.Love ale całej śmietanki polskiej sceny, nie mówiąć o bandach zagranicznych. Od wielu lat spotykamy sie w tym miejscu i jak do tej pory nikt nie marudził na ceny szatni, czy wyposażenia klubu. Owszem kilka lat temu był ból co do kliamtyzacji pomieszczeń, w chwili obecnej nie ma, bo wieje w każdym miejscu sali a jesli i to nie wystarcza ochrona otwiera drzwi ewakuacyjne, żeby wpuścić powietrze. Jak dla mnie to jedynym problemem są ceny alkoholu i ich jakość (ciepłe piwo). A poza tym nie oszukujmy się Stodoła jest na tyle dobrze zlokalizowana żeby każdy na szybko, każdym środkiem lokomocji, mógł do niej dotrzeć.
Autor: rangiz (---.icpnet.pl)
Data: 10 lis 2015 - 00:12:55

Ciesz się że nie jesteś z WLKP. Tutaj trzeba grać w Eskulapie - starej, śmierdzącej studenckiej budzie, która nie ma żadnej akustyki i w której od np. Lucy Phere uszy odpadają przy przesterach. Z toalet wylewa się górą, w piwie jest 1/3 piwa, dlatego trzeba kupować oryginalnie puszkowane, za co zwykle jest spora dopłata.
PS nie mam nic do studentów, ale Poznań też cierpi na brak jakiejkolwiek hali, większe imprezy z różnym skutkiem przyjmuje wiekowa Arena, ale tam potrzeba pewnych 3-4 tys ludzi żeby się opłacało grać, więc odpada dla większości.
Rok temu zapełniła ją Budka Suflera, Lady Pank już miał problemy.
Autor: CK (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 lis 2015 - 09:48:10

Prawda jest taka, ze kultowy klub trafił w ręce prywaciarza, ktory zdziera jak moze, jadąc na opinii dawnej Stodoly.
Juz kilka lat temu walczylam z ta idiotyczna przedsprzedaza, kiedy nastala po raz pierwszy. W dawnej Stodole przedsprzedaz byla do ostatniego dnia i dopiero w dniu koncertu bilety byly drozsze. Po mojej awanturze (i nie tylko mojej) wszystko wrocilo na pewien czas do starych zasad, a teraz widzę, ze znow robia nas w konia. Tez sie na to nabralam, a niestety bilety coraz drozsze a kasy coraz mniej. I wszystko sie we mnie pieni jak ktos mi mowi na to, ze najwyzej moge nie chodzic!
A zdajesz sobie sprawe koles, co bedzie jak NIKT nie przyjdzie na koncert?! Przeciez koncerty to nie jest artykul pierwszej potrzeby, a ludzie biednieja.
A co do klubu, to wszystkie wymienione niestety sa gorsze od Stodoly. Albo są mniejsze albo prywatne i przy fatalnych warunkach zdzieraja skore (np. Palladium).
Po jakis w miare normalnych czasach znow przyszly takie, ze kazdy chce sie nachapac nic w zamian nie dajac.
Ludzie przestana znow chodzic na koncerty to dopiero wtedy organizatorzy sie opamietaja.

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 10 lis 2015 09:51 przez CK.
Autor: Fibi (Moderator)
Data: 10 lis 2015 - 17:36:47

Cytat:
ostronos
Wiesz mam takie wrażenie Fibi jakbyś tam pracował, zatem nie wiem czy jesteś dobrą osobą do dyskusji.
Nie pracuje w Stodole, ale dzięki za wrócenie uwagi, że moderator nie może mieć własnego zdania.

Cytat:
ostronos
P.s.: Rada, jak będziesz łapał ludzi za słówka, to nie znajdziesz sobie zbyt wielu kumpli. :) Po za tym, to dość infantylne.
Ojej, nie będziesz moim kumplem? :(
Data: 27 lis 2015 - 21:24:16

Czy ktoś wie, o ktorej zaczynają grac? Nie ma zadnej informacji na stronie Stodoły.
Autor: taraska (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 lis 2015 - 21:43:35

Zajrzyj na FB Stodoły tam rozpiska wisi od kilku dni
Data: 27 lis 2015 - 22:04:08

Dzieki :-) FB to nie moja bajka :-)
Autor: taraska (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 lis 2015 - 22:36:09

18:00 - wejście
19:50 - Maja Koman
20:30 - Cosovel
21:15 - T.LOVE + goście
Autor: Cris (---.lask.vectranet.pl)
Data: 29 lis 2015 - 18:31:48

warszawski secik sie mniej wiecej pokrywa z tymi sprzed tygodnia ?
Autor: mafioso (---.armasan.pl)
Data: 30 lis 2015 - 16:24:55

Setlista ze Stodoły (kolejność chyba w 90% poprawna):
01. Friday I'm In Love (The Cure cover)
02. Na Bruku
03. Piosenka
04. Jazz Nad Wisłą
05. Syn Marnotrawny (w/Wojciech Waglewski)
06. Frontline (w/Wojciech Waglewski)
07. Nim Stanie Się Tak, Jak Gdyby Nigdy Nic (Voo Voo cover; w/Wojciech Waglewski)
08. Gnijący Świat
09. Italia
10. Modlitwa
11. Country Rebel
12. Make War Not Love
13. King
14. IV L.O. (w/ Edyta Bartosiewicz)
15. Nie, Nie, Nie (w/ Edyta Bartosiewicz)
16. Brutalna Niedziela
17. Autobusy I Tramwaje (w/ Maja Koman)
18. Wychowanie (w/ Tomasz Bielecki - harmonijka)
19. Karuzela
20. Kołysanka Zabijanka
21. Bóg
22. Stokrotka
23. Warszawa
24. Ajrisz
25. Potrzebuję Wczoraj
Bisy:
26. Lucy Phere
27. Dni, Których Nie Znamy (Marek Grechuta cover)

Akcja: ForumWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.