Idź do wątku: <---->
Akcja: ForumNowy wątekSzukajOstatnie wpisyZaloguj
Idź do strony:  <--1 2 3 -->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Koncerty T.Love 2015!
Autor: mariusz (---.wide-net.pl)
Data: 25 sie 2015 - 19:56:13

a i jeszcze jedno Muniek przywitał wszystkich po raz pierwszy we Włocławku Muniek to moje rodzinne miasto grałeś tu 1995 roku i 1997 wiem że to kupe lat ale ja byłem na tych koncertach i to pamiętam

pozdr

M
Autor: Cris (---.lask.vectranet.pl)
Data: 25 sie 2015 - 23:35:22

a jak wrażenie Twoje z koncertu ?

przywitał że "poraz pierwszy albo nie" :D
Autor: mariusz (---.wide-net.pl)
Data: 26 sie 2015 - 20:24:32

koncert mimo ze krótki pozytywnie oceniam trochę brakło mi kilku piosenek szczególnie z old is gold mało ich grają a płyta zajebista, z seta wywaliłbym gnijący świat nie lubię tej piosenki jakoś energia siada na niej.

M
Autor: TWJCHW (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 26 sie 2015 - 20:51:49

widziałam że w listopadzie koncert we wrocławskim starym klasztorze... kto się (wstępnie :P) wybiera? :D

NataliaWbruklinie
Data: 11 wrz 2015 - 17:22:17

szykuje się jakieś większe granie na jesień ? czy tylko kilka dużych klubów z duzych miast ? :)
Autor: sloneczko (---.tvoksywie.com.pl)
Data: 16 wrz 2015 - 16:56:19

Połowa września już za nami, więc pewnie wkrótce ukaże się plan trasy koncertowej.
Autor: Siwy (Moderator)
Data: 17 wrz 2015 - 22:25:52

11.10.2015 - Jaworzno (Hala Sportowo-Widowiskowa) - koncert charytatywny

[www.siwymanagement.pl] - Agencja Koncertowa
Data: 20 wrz 2015 - 18:21:05

planowana pełnowymiarowa traska? czy tylko pare sztuk regularnego T.Love
Autor: sloneczko (---.tvoksywie.com.pl)
Data: 22 wrz 2015 - 15:46:04

Czy Gdynia będzie też w tym roku?
Data: 29 wrz 2015 - 10:03:20

STODOŁA INFO!

[stodola.pl]

Data: 30 wrz 2015 - 00:21:41

22.11 Łódź w ..Scenografi :D aż się boje ceny biletów :D

szkoda że tego dnia Kobranocka w Radio łódź gra też...
Autor: Fibi (Moderator)
Data: 30 wrz 2015 - 15:51:30

W Łodzi fajny support będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Data: 30 wrz 2015 - 21:53:08

a 21.11 wroclaw (stary klasztor)

Data: 14 paź 2015 - 13:30:39

trasa jako taka, jesienna, nie jest planowana. obecne koncerty w aktualizacji oraz w slupku na glownej stronie.

Data: 28 paź 2015 - 07:38:31

potwierdzone 2 sztuki:

24.11 Piła - Rockopolis
25.11 Poznań - Eskulap

Autor: sloneczko (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 28 paź 2015 - 08:25:50

Mam takie pytanko - czy wzorem lat ubiegłych, może ktoś napisać o której zaczyna i do której gra T.Love w Stodole?
Autor: wikwei (---.internetia.net.pl)
Data: 30 paź 2015 - 23:52:50

będę. ostatnio były tłumy :) klub ciekawy, koncert super.
Autor: motylek (---.jgora.dialog.net.pl)
Data: 20 lis 2015 - 22:15:58

Starym melomanom czasem szczęście sprzyja :) Dzisiaj zdarzył mi się taki cud, jak czasami przed paru laty, kiedy napotykałam przypadkowo koncertowe info, albo zgoła występ zespołu na koncercie prywatnym :) Otóż jestem od wczoraj w "podróży służbowej" we Wrocławiu i pomyślałam w wolnym czasie o zajrzeniu na przyznaję, rzadko odwiedzaną stronę.

W te pędy pobiegłam kupić bilet! I tak jak zdarzało się to często wcześniej, wprost nie mogę uwierzyć w jutro w Starym Klasztorze :)

Kiedy wracałam z biletem do domu wrocławskie ulice znowu zrobiły się seksowne, to jest tak, że jakoś wyostrzają się zmysły, kiedy ma być koncert i żywa muzyka zespołu, którą się uwielbia, ma cię otoczyć :)

Będę trzymać się raczej z tyłu, nie będę skakać (dwa tygodnie temu złamałam rękę i jest temblak i zdrowienie), ale BĘDĘ! To już tak długo, zastanawiam się, czy rozpoznam Zespół. To jednak cud, że siedząc na obczyźnie i jeżdżąc rzadko w podróże służbowe, trafiłam taką totolotkową koncertową szóstkę!

Wrocławscy Przyjaciele Staroforumowi - do zobaczenia (gdybym Was nie rozpoznawała zamroczona koncertem, albo w związku z niepamięcią, przypomnijcie się proszę :) Do zobaczenia mój narkotyku T.Lovowy! :)
Data: 21 lis 2015 - 06:58:58

do zo :) ja sie moge lekko spoznic (bede k. 21:00)

Autor: motylek (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 21 lis 2015 - 23:20:09

Było bosko :) Dynamiczny, klimatyczny koncert. Niepokorny jak zawsze :) Paluszki chłopaków śmigają po gitarach, Sidney mocny jak zawsze. Statyw w rękach Munda tańczy. Piękne solówki, bardzo Mareckiego na pianinku. Sax Toma - subtelności tła.
Jeśli to nowy numer, ten bardzo rytmiczny, przebojowy z Muńkowymi podbiciami głosu wyżej, a tak jakoś tekstowo pasował mi do bycia nowym numerem - z frazą, że 2015 się zaczyna i przede wszystkim (tylko, że to jest już bardzo wolny cytat...) że zawsze znajdzie się jeden dla którego bóg wojny to najlepszy kumpel (wiem, że to nie tak, ale nie jestem w stanie odtworzyć) - no więc jeśli to nowy numer, to jest genialny. Oczywiście jeśli nie jest nowy to też jest genialny. Tekst trafia czasowo w punkt. Muzycznie energetyczny, ma bardzo ładny kształt.
Przemiła była dedykacja muzyczna Brutalnej niedzieli dla... Groblasa i Toyi :)
O jednej rzeczy pamiętajcie, nigdy nie łamcie rąk przed koncertem T.Love (nawet jeśli mielibyście to zrobić w świetnych okolicznościach, np. w tropikalnym lesie deszczowym ;) Ręce są potrzebne do klaskania i brak tej możliwości powoduje, że się czuje, jakby się te ręce miało związane. Na szczęście można krzyczeć do zachrypnięcia :)
Jednocześnie jestem pewna, że jeśli już złamiecie rękę, to najlepszym lekarstwem, przyspieszaczem zdrowienia, jest ta mega piguła koncertowej energii i pozytywu T.Love.
Wyszłam już, wracam jutro do Drezna i muszę się wyspać, będę miała przepiękne sny, w uszach mam T.Lovove kołysanki :) Jest mi dobrze :)
Autor: J. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2015 - 12:46:51

a podzielicie się setlistą? chociaż tak mniej więcej, co zostało zagrane :)
Data: 22 lis 2015 - 20:42:14

motylek: jestes czlowiek widmo... wszyscy Cie szukali, ale nikt nie widzial ;)
ja sie setlista nie podziele, bo nie pamietam :P ale wiem, ze bylo fajnie, i sezonowe bardzo dobre, o! :)

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 22 lis 2015 20:42 przez Siwy.
Data: 22 lis 2015 - 23:05:30

było jak zwykle "na haju, na front, pod prąd", ale trzeba poprosić Muńka żeby we Wrocławiu nie "szpanował" ta swoją "czarną elką" :)
Data: 22 lis 2015 - 23:36:33

no i pozdrowienia dla "cymbałów" - zbyteczne. reszta kozak. super moc i energia. sam klub też sie przez rok zmienił na lepsze. pozdrowienia.
Data: 23 lis 2015 - 00:57:13

w Łodzi byłem , co do setki
zaczeli The Cure , Friday I am in love :) , potem Karuzela! (ale to w ramach awarii perkusji :P ) potem juz kartkowo , Na Bruku , dalej nie w kolejnosci i na pewno nie wszystko , Frontline , Jazz , Gnijący , Syn Marnotrawny , Country Rebel ,Piosenka , make war not love , Stokrotka , reszta raczej dość standardowa , na bisie Lucy i Grechuta :)

Koncert bardzo fajny , mój pierwszy klubowy od dawien dawna , szkoda tylko że 'przody' są ustawione lekko za pierwszymi rzędami więc stojąc przy scenie po boku slyszalna była tylko własciwie tylko gitara Maćka/Janka :D
coś za coś , albo dobrze widzisz albo dobrze słyszysz :D mimo wszystko bardzo na plus :)
Idź do strony:  <--1 2 3 -->
Bieżąca strona: 2 z 3

Akcja: ForumWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.