Idź do wątku: <---->
Akcja: ForumNowy wątekSzukajOstatnie wpisyZaloguj
Idź do strony:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 158
Znalezione w necie
Autor: Aspiryn (---.dsl.bell.ca)
Data: 20 mar 2007 - 00:59:43

Nudziło mnie się i oglądałem pierdoły w necie. Oto na co się natknąłem:
[www.kobieta.wp.pl]
[www.kobieta.wp.pl]

I w ogóle może zamiast zakładać oddzielny wątek o znalezionym filmie czy fotce, wrzucać wszystko tu?

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 20 mar 2007 01:12 przez Aspiryn.
Re: Znalezione w necie
Autor: Siwy (Moderator)
Data: 20 mar 2007 - 09:11:59

ale zdziadzial ;)

[www.siwymanagement.pl] - Agencja Koncertowa
Autor: YESik (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 20 mar 2007 - 12:11:35

co ty pieprzysz Siwy?? Widziałeś kiedyś przeciętnego pana koło czterdziestki?? Perkoz to przy nim nastolatek.

[www.blenders.art.pl] Wieczne pretensje do całego świata nie wiadomo o co.
Data: 20 mar 2007 - 12:15:19

no wiadomo - jak sie ogoli perkoz i jest ciemno w klubie to nawet 25 lat mozna mu dac ;) jeszcze z czapka ;) ale nie no wyglada zdeka jak lekki żul na tych fotach ;P taki niezadbany ;) ale mysle, ze to nowa odslona rock n rolla ;)
dobra bo jak jakis pedal gadam, elo ;)

Autor: YESik (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 20 mar 2007 - 12:31:38

Taka żulerska moda teraz.

[www.blenders.art.pl] Wieczne pretensje do całego świata nie wiadomo o co.
Autor: Dynks (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 20 mar 2007 - 14:09:17

osz w bolca! ale wiocha, kurwa, "domówka u koterskiego", jak to kurde wyglada? jezu... a ci fotoreporterzy z obiektywami wielkości armaty to czysty przypadek... ciekawe czy malze smakowaly, ja kumam ze trzeba sie lansowac ale czemu tak tandetnie...

Oh wait, you're serious. Let me laugh even harder.
Data: 20 mar 2007 - 14:31:05

koterski sie chyba juz nie musi lansowac skoro oglada go niby u wojewodz. 7 mln ludzi ;) chociaz to dziwne bo tyle to chyba nie ogladalo MS w noge ;P

Autor: Iwo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2007 - 15:11:13

Dynks, ale sie przypierdalasz. Nie wiem czy do Koterskiego w tej chwili czy Perkoza, ja w kazdym razie nie widze nic zdroznego w tym, ze posiedza sobie, a potem sie pojawia fotki w necie :P

Można myśleć, szeptać, mówić. Można znaleźć albo zgubić. Można kochać albo rzucić. Można zostać albo wrócić.
Autor: Zając (---.flashnet.pl)
Data: 20 mar 2007 - 15:17:56

A ja tam się z Dynksem zgadzam, rozumiem, że się robi fotki z różnych zamkniętych imprez i w ogóle, ale z domówki? Fajna domówka, 100 reporterów i wszyscy się lansują, ja nie mam nic przeciwko domówkom, ba nawet jestem ich fanem, ale uważam, że są pewne granice...
Autor: aronik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2007 - 16:19:39

domówka to domówka.
to raczej nie jest domówka tylko poprostu zwykła lansówka pokazówka ;-)
Data: 20 mar 2007 - 16:31:18

Kiedyś to się nazywało "prywatka" :)

Nie pożądaj żony bliźniego swego nadaremno
Data: 20 mar 2007 - 22:38:38

Kliknijcie w banner "RospudaTak" :D:D:D
[www.gddkia.gov.pl]

Data: 21 mar 2007 - 09:01:40

jakos obojetna mi ta cala akcja.
nawet nie wiedzialem, ze takie miejsce istnieje przed naglosnieniem tej sprawy ;P przynajmniej sie szybciej na zloty bedzie dojezdzac ;P wojna :>? kto zaczyna :>?

Data: 21 mar 2007 - 16:31:02

Jak zwykle prawda lezy po srodku. Na pewno lepiej by bylo, gdyby przez to piekne miejsce nie przebiegala ogromna autostrada, ale... coraz bardziej sie przekonuje, ze chyba nie ma innego wyjscia, trzeba przebolec rozkopane fragmenty Rospudy.

Można myśleć, szeptać, mówić. Można znaleźć albo zgubić. Można kochać albo rzucić. Można zostać albo wrócić.
Data: 21 mar 2007 - 23:57:13

A tu poboczny temat o Kaczmarskim: jego córka ma problemy z uzyskaniem obywatelstwa.
[www.gazetawyborcza.pl]

Autor: rogal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2007 - 22:00:52

no ale to faktycznie do dupy zaprosic reporterow na impreze zrobcie pare fot widac jedno piwo dajcie kase i koniec imprezy

zenada

rogal
Autor: Dynks (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2007 - 22:39:43

tak to wlasnie wyglada, to ze ktos sobie imprezuje to ja nawet pochwalam, ale nie oszukujmy sie, nie byla to zwykla impreza dobrych znajomych, tylko jakies badziewne lansiartwo zapewne zorganizowane przez jakas agenje PR, nie zdziwilbym sie gdyby latwo mozna bylo dojsc do tego jaki jest wspolny mianownik tych wszystkich zgromadzonych postaci, wspolny menago, wspolna wytwórnia? ja nie chce sie w tym zaglebiac. Sam fakt takiego dzialania mnie oslabia, nie mowiac juz ze widac w tym maksymalna zenujaca amatorke, bo chceili zrobic "spontan impreze u miska" a widac golym okiem ze to grubymi nicmi szyte

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 23 mar 2007 22:42 przez Dynks.
Autor: Coro (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 mar 2007 - 00:38:09

Rozwala mnie nazywanie Kaczmarskiego "Bardem Solidarności". Jak by mieli jakiekolwiek pojęcie, to by wiedzieli, że Kaczmarski był raczej Lewicujący i z Solidarnością miał niewiele wspólnego, a kawałek "mury" został błednie odczytany...
Autor: Dynks (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2007 - 01:10:05

a solidarnosc to lewicujaca nie byla co ? :)

Oh wait, you're serious. Let me laugh even harder.
Data: 24 mar 2007 - 15:54:56

No tak, kolesiowi się coś nie podoba, to nagina fakty. Coro jakiś dziwny jest :P

Data: 24 mar 2007 - 16:15:48

Kilka razy już słyszalem o błędnej interpretacji "Murów". Może jakieś szczegóły, bom ciekaw? :)

Autor: Coro (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 mar 2007 - 10:31:01

Cytat:
Iwo
No tak, kolesiowi się coś nie podoba, to nagina fakty. Coro jakiś dziwny jest :P

Myślę, że fakty naginają ludzie, którzy za wszelką cenę robią z Kaczmarskiego solidarnościowego grajka. Nie miał on nic wspólnego z tą partią. Z "Murami" było tak, że mniej więcej ich powstanie zbiegło się z tymi wszystkimi "wydarzeniami", a jak już runął mur berliński (hehe) to już wogóle prawie za proroka go uznali. Ale wczytajcie się czasem w jakąś krótką biografię...

---
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 25 mar 2007 10:35 przez Coro.
Autor: Misia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2007 - 11:28:47

E tam. Stary solidaruch jak i Ty!
Data: 25 mar 2007 - 13:25:53

Nikt na sile nie robi z Kaczmarskiego solidarnosciowego barda. ''Mury'' staly sie piesnia walki z rezimem i tyle. Na tym poziomie zostala odebrana ta piosenka, ale na pewno mozna ja interpretowac w rozny sposob. Kaczmarski na pewno nie byl nadwornym piesniarzem Solidarnosci, w ''Murach'' tez mogl sie inspirowac czyms innym. Ale ja nie widze tu powody do jakichs klotni.

Autor: rogal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2007 - 22:06:34

[bodek.narkotyki.patrz.pl]

pewnie niektórzy z was juz to słyszeli

od kiedy ja to usłyszalem zmienilem troche swoje poglądy na temat dragów
polecam

rogal
Idź do strony:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 158

Akcja: ForumWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.